Меню сайта
Категории раздела
Область//Укрина [79]
Кубок ЖФД [33]
Премьер-лига [17]
СВЕЖИЕ НОВОСТИ
[21.08.2017][Область//Укрина]
Рейтинг гравців України, дисципліна "501 DO" (станом на 01.09.2017) (0)
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Четверг, 23.11.2017, 08:30
Приветствую Вас Гость

Каталог файлов

Главная » Файлы » Область//Укрина

Кубок України з дартсу в парному та особистому заліку «501DO» м. Одеса
17.02.2017, 19:45

Результати Кубку України з дартсу в парному та особистому заліку «501DO» м. Одеса, 11-12.02.2017 р.

Сообщение AndyOdessa » 15 фев 2017, 11:16

Кубок України з дартсу в парному розряді у дисципліні «501DO» 11-12 лютого 2017 року

Чоловіки
Група А
Васюра Андрій / Бублік В`ячеслав (Кривий Ріг/Запоріжжя) 4 (12:5)
Мамика Олександр /Луков Олександр (Кривий Ріг) 3 (10:6)
Утембаєв Андрій / Пономаренко Денис (Маріуполь) 2 (8:9)
Іванов Олександр / Калінін Роман (Одеса) 1 (7:9) 
Заборний Андрій / Панченко Олексій (Одеса) 0 (4:12) 

Група В 
Григоренко Денис / Кисельов Дмитро (Київ/Одеса) 4 (12:4) 
Лагутін Андрій / Пекарук Олексій (Енергодар) 3 (11:8)
Анисимов Денис / Попков Андрій (Сніжне/Кривий Ріг) 2 (9:8)
Бугаєнко Олександр / Некрістов Станіслав (Київ) 1 (6:10) 
Гончаренко Олександр /Денов Микола (Одеса) 0 (4:12)

Група С 
Бушуй Олексій / Мартов Володимир (Харків) 4 (12:3)
Агневщиков Юрій / Морозов Сергій (Київ) 3 (11:6)
Царолунга Дмитро / Марков Сергій (Одеса) 2 (7:6) 
Скуртов Дмитро / Овчаренко Сергій (Одеса) 1 (4:9) 
Касьянов Вадим / Якименко Дмитро (Одеса/Київ) 0 (2:12)

Група D 
Усик Артем /Ледєньов Вадим(Київ) 3 (10:7) 
Кондарюк Микола / Soul Sohail (Одеса) 2 (10:7)
Чумак Дмитро / Полторацький Сергій (Маріуполь) 2 (9:9)
Зарайський Володимир / Пальоний Ігор (Черкаси) 2 (7:8) 
Коваль Олег / Варивода Сергій (Одеса) 1 (6:11)

ПЛЕЙ-ОФФ
Васюра Андрій / Бублік В`ячеслав (Кривий Ріг/Запоріжжя) 1-3 Кондарюк Микола / Soul Sohail (Одеса)
Григоренко Денис / Кисельов Дмитро (Київ/Одеса) 3-0 Агневщиков Юрій / Морозов Сергій (Київ)
Бушуй Олексій / Мартов Володимир (Харків) 3-2 Лагутін Андрій / Пекарук Олексій (Енергодар) 
Усик Артем /Ледєньов Вадим(Київ) 1-3 Мамика Олександр /Луков Олександр (Кривий Ріг) 

Полуфінали
Микола Кондарюк/ Soul Sohail (Одеса) 1-3 Григоренко Денис / Кисельов Дмитро (Київ/Одеса)
Бушуй Олексій / Мартов Володимир (Харків) 1-3 Мамика Олександр /Луков Олександр (Кр Ріг)

Матч за 3 місце
Кондарюк Микола / Soul Sohail (Одеса) 1-3 Бушуй Олексій / Мартов Володимир (Харків) 

Фінал
Григоренко Денис / Кисельов Дмитро (Київ/Одеса) 2-3 Мамика Олександр /Луков Олександр (Кривий Ріг)

Жінки
Чумак Ганна/ Грушовець Ольга (Маріуполь) 3 (9:3) 
Анісімова Світлана/Павлюченко Марина (Донецьк/Харків) 2 (7:3) 
Ледєньова Наталя/Єрчик Маргарита (Київ) 1 (4:6) 
Ровенчук Влада/Смірнова Світлана (Одеса) 0 (1:9) 

І етап Кубка України у дисципліні «501DO»
Чоловіки
Група А
Васюра Андрій (Кривий Ріг) 4 (12:2)
Чумак Дмитро (Маріуполь) 2 (8:8) 
Агневщиков Юрій (Київ) 2 (8:8) 
Заборний Андрій (Одеса) 2 (8:10)
Денов Микола (Одеса) 0 (4:12) 

Група В 
Григоренко Денис (Київ) 4 (12:3) 
Анисимов Денис (Сніжне) 3 (11:7) 
Бублік В`ячеслав (Запоріжжя) 2 (6:6) 
Овчаренко Сергій (Одеса) 1 (6:11) 
Іванов Олександр (Одеса) 0 (4:12)

Група С
Бушуй Олексій (Харків) 4 (12:0) 
Некрістов Станіслав (Київ) 3 (9:7) 
Луков Олександр (Кривий Ріг) 2 (7:10)
Кондарюк Микола (Одеса) 1 (7:11) 
Варивода Сергій (Одеса) 0 (5:12) 

Група D 
Мамика Олександр (Кривий Ріг) 5 (15:1) 
Зарайський Володимир (Черкаси) 4 (13:8) 
Пекарук Олексій (Енергодар) 3 (11:6) 
Панченко Олексій (Одеса) 2 (7:12)
Калінін Роман (Одеса) 1 (4:14) 
Якименко Дмитро (Київ) 0 (6:15) 

Група E
Усик Артем (Київ) 4 (12:0)
Кисельов Дмитро (Одеса) 3 (9:4) 
Пономаренко Денис (Маріуполь) 2 (7:7) 
Гончаренко Олександр (Одеса) 0 (2:12) 
Сулім Роман (Львів) 1 (3:10) 

Група F 
Лагутін Андрій (Енергодар) 4 (14:5) 
Soul Sohail (Одеса) 4 (12:6)
Полторацький Сергій (Маріуполь) 4 (12:6) 
Бугаєнко Олександр (Київ) 1 (10:12) 
Байдоха Анатолій (Луцьк) 1 (4:13)
Касьянов Вадим (Одеса) 1 (4:14)

Група G
Утембаєв Андрій (Маріуполь) 4 (12:3)
Ледєньов Вадим (Київ) 3 (10:3)
Пальоний Ігор (Черкаси) 2 (7:9)
Марков Сергій (Одеса) 1 (6:9) 
Скуртов Дмитро (Одеса) 0 (1:12) 

Група H
Мартов Володимир (Харків) 3 (10:4) 
Карабан Юрій (Ровеньки) 3 (9:6) 
Попков Андрій (Кривий Ріг) 2 (9:7) 
Царолунга Дмитро (Одеса) 1 (7:11) 
Морозов Сергій (Київ) 1 (3:10) 

ПЛЕЙ-ОФФ
1/8 фіналу

Васюра Андрій (Кривий Ріг) 3-1 Ледєньов Вадим (Київ)
Мартов Володимир (Харків) 0-3 Анисимов Денис (Сніжне) 
Лагутін Андрій (Енергодар) 3-0 Некрістов Станіслав (Київ) 
Мамика Олександр (Кривий Ріг) 3-0 Кисельов Дмитро (Одеса)
Бушуй Олексій (Харків) 3-1 Soul Sohail (Одеса)
Усик Артем (Київ) 3-1 Зарайський Володимир (Черкаси)
Утембаєв Андрій (Маріуполь) 3-0 Чумак Дмитро (Маріуполь)
Григоренко Денис (Київ) 3-0 Карабан Юрій (Ровеньки)

1/4 фіналу
Васюра Андрій (Кривий Ріг) 3-0 Анисимов Денис (Сніжне) 
Лагутін Андрій (Енергодар) 1-3 Мамика Олександр (Кривий Ріг)
Бушуй Олексій (Харків) 3-2 Усик Артем (Київ)
Утембаєв Андрій (Маріуполь) 1-3 Григоренко Денис (Київ)

1/2 фіналу
Васюра Андрій (Кривий Ріг) 2-4 Мамика Олександр (Кривий Ріг)
Бушуй Олексій (Харків) 4-0 Григоренко Денис (Київ)

Матч за 3 місце
Васюра Андрій (Кривий Ріг) 4-2 Григоренко Денис (Київ)

Фінал
Мамика Олександр (Кривий Ріг) 5-2 Бушуй Олексій (Харків) 

Жінки
Група А
Чумак Ганна (Маріуполь) 3 (9:0) 
Грушовець Ольга (Маріуполь) 2 (6:4) 
Ровенчук Влада (Одеса) 1 (4:8) 
Єрчик Маргарита (Київ) 0 (2:9) 

Група В 
Анісімова Світлана (Донецьк) 4 (12:2)
Павлюченко Марина (Харків) 3 (9:4) 
Ледєньова Наталя (Київ) 2 (8:6)
Смірнова Світлана (Одеса) 1 (3:9) 
Звягіна Анастасія (Одеса) 0 (1:12) 

ПЛЕЙ-ОФФ
Чумак Ганна (Маріуполь) 4-2 Павлюченко Марина (Харків)
Анісімова Світлана (Донецьк) 4-1 Грушовець Ольга (Маріуполь)

Матч за 3 місце
Павлюченко Марина (Харків) 4-2 Грушовець Ольга (Маріуполь)

Фінал
Чумак Ганна (Маріуполь) 5-4 Анісімова Світлана (Донецьк)
Категория: Область//Укрина | Добавил: Мудрый
Просмотров: 55 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Поиск
Друзья сайта
  • ВсеукраЇнська Федерацїя Дартс

  • КРИВОРОЖСКАЯ ДАРТС ЛИГА

  • Федерация Дартс Луцк

  • Дартс онлайн трансляция

  • Darts Planet

  • КИЕВСКАЯ ФЕДЕРАЦИЯ ДАРТС
  • Погода